ČASTÉ DOTAZY


Musím se do solné jeskyně předem objednat?

Ano, je nutno se předem objednat na spojeních v sekci kontakty a nebo přímo online v rezervaci na webu. Doporučujeme si rezervovat místo nejméně 1 - 2 dny dopředu.V kolik hodin začíná léčebná procedura?

Začátek procedury je vždy v celou hodinu.Kdy mám přijít?

Doporučujeme se dostavit 5 - 10 minut před začátkem procedury.A co když přijdu pozdě?

Bohužel návštěvníky, kteří se dostaví po začátku procedury, již nelze vpustit do solné komory. Rušili by návštěvníky, kteří se dostavili včas a tím narušovali i jejich léčebný proces.Jak mohu zaplatit?


Platit lze pouze HOTOVĚ.Jak mám přijít do solné jeskyně oblečen?

Doporučujeme spíše oblečení s delším rukávem. V solné jeskyni se teplota pohybuje okolo 22 °C a vlhkost vzduchu je 50 - 60 %. Pokud by Vám byla zima, je k dispozici deka na přikrytí.Na co všechno solná jeskyně působí?

Odpověď naleznete v kategorii "Léčebné účinky" a lze zde najít i doporučení pro pobyt v jeskyni.Jak často mám solnou jeskyni navštěvovat?

V případě zdravotních problémů doporučujeme absolvovat 10 - 15 návštěv. Ideální je rozložení těchto návštěv do 2 až 3 týdnů. Nejdůležitější je první týden tzv. STARTOVACÍ, kdy by klient měl absolvovat 3 - 4 návštěvy, druhý až třetí týden doporučujeme 2 - 3 návštěvy.Nabízíte slevové permanentky?

Ano, k dispozici jsou permanentky dle ceníku služeb. Permanentky si můžete zakoupit u nás na recepci.Jsou permanentky časově omezeny?

Ne, permanentky nejsou časově omezeny, dají se čerpat kdykoli.Máte zvlášť vymezené hodiny pro maminky s dětmi?

V naší solné jeskyni se snažíme vyhovět všem našim zákazníkům, proto objednáváme zvlášť dospělé osoby co upřednostňují klid na relaxaci a zvlášť maminky s dětmi. V praxi to vypadá tak, že Vám nabídneme volnou hodinu nebo hodinu, kam už jsou maminky s dětmi objednané. Pokud si chcete rezervaci udělat prostřednictvím našich online rezervací na internetu, prosíme všechny, aby tyto podmínky respektovali.


REZERVACE ON-LINE
červen 2021
Pro rezervaci klikněte na konkrétní den, kdy chcete rezervovat. 

REZERVACI můžete také provést e-mailem: kamyk@solnajeskyne.net, nebo telefonicky na tel.: +420 720 681 901, +420 723 626 225.