NOVINKY

POZOR - Každý čtvrtek sleva 30% na vstup do solné jeskyně!Masáže

Jedině u nás masáže uvnitř solné jeskyně, které si můžete objednat telefonicky. Zrušení rezervace masáže je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak bon propadá!!! Objednávky masáží pouze na tel. čísle 723 626 225.

Solná jeskyně je vybudována ze solných segmentů z Mrtvého moře (oblast Jordánsko – Izrael).

Vytěžená sůl je zpracována technologicky náročným způsobem (lisováním a ohřevem), bez použití jakéhokoli pojiva, čímž je zachována nejvyšší kvalita léčebných účinků a sůl má své původní složení. Obsah minerálů, mimo chloridu sodného, tvoří až 55%. Pro srovnání, kamenná sůl obsahuje pouze 3% minerálů. Sůl z Mrtvého moře obsahuje také další důležité minerály a stopové prvky, jako je jód, bróm, draslík, hořčík, vápník, železo a selen. Je prokázáno, že tyto prvky se v solné jeskyni uvolňují mnohem rychleji než ve volné přírodě. Strop jeskyně je tvořen umělými krápníky. Podlaha, která je vyhřívaná, je pokryta hrubou vrstvou krystalické soli. Celá jeskyně je izolována proti vlhku a vzniká tak hypoalergické a bakterií prosté prostředí, blízké operačnímu sálu.

Na pobyt v solné jeskyni některé zdravotní pojišťovny přispívají nebo ho z velké části hradí. U nemocných s bronchiálním astmatem a se záněty horních a dolních cest dýchacích bylo ověřeno, že po 5 - 10 sezeních v solné jeskyni se jejich zdravotní stav zlepšil stejně jako po přímořské léčbě. Příznivý efekt přetrvává asi 3 měsíce. Dětští lékaři doporučují pobyty u moře hlavně pro děti s potížemi horních a dolních dýchacích cest. I když v České republice moře nemáme, nemusíme v současnosti již za mořským klimatem cestovat daleko do jiných států. Nabízí se nám proto pobyt v solných jeskyních. Solná jeskyně - RELAX Vám po celý rok nabízí mořské klima na dosah. Jeden relaxační pobyt nahradí 2 - 3 dny u moře těsně po bouři, kdy je vzduch prosycen prvky a minerály.

PRO DĚTI
Na podlaze je rozsypaná sůl z Mrtvého moře, což umožňuje dětem si hrát po celé ploše jeskyně a mít přímý kontakt se solí, která má příznivý vliv na kůži. Děti tu mají připravenou podložku na hraní a bábovičky. Podlaha je **VYTAPĚNÁ** pro zvýšení uvolňování příznivých látek ze soli.


 


MultiSport Benefit je dceřinou společností Benefit Systems, která působí na evropském trhu již od roku 2001 a poskytuje nová řešení v oblasti zaměstnaneckých benefitů, která zvyšují loajálnost a motivaci zaměstnanců. Karta MultiSport umožňuje zaměstnancům neomezený vstup do široké sítě partnerských sportovních a rekreačních zařízení po celé ČR, do kterých je začleněn i tento klub.
REZERVACE ON-LINE
srpen 2020
Pro rezervaci klikněte na konkrétní den, kdy chcete rezervovat.